Найти на сайте: параметры поиска

Обережно! Оманливі стереотипи.

1 ноября 2014
article2754.jpg

В нашому уявленні склалися стереотипи, які стосуються автомобілів. Ми звикли, що автомобілі з Німеччини - це надійність, з Китаю - протилежність німецьким, а наше авто - це постійний ремонт й покупка запчастин. Можливо, колись ці стереотипи були виправдані, але не сьогодні. Зараз ми спробуємо з'ясувати, що є міфом щодо надійності машини.

 

Автомобілі з Німеччини надійніші?
 
Ми думаємо, що вся продукція, вироблена в Німеччині, має відмінну якість і це стосується і автомобілів. Сів в машину, запустив двигун, включив радіоприймач і слухаючи хорошу музику або новини на Україні, поїхав. Чи так це? Британські компанії, які досліджували якість німецького «автопрому» з'ясували, що «німці» вже давно не ті, чим пишалися раніше. Сьогоднішні німецькі автомобілі можуть запропонувати тільки добре розкручений «шильдик», що стоїть на капоті машини і нічого більше. Незважаючи на високу вартість, практично всі німецькі машини зайняли останні місця в рейтингу примхливих автомобілів. 
 
Англійські авто - самі примхливі? 
 
Нам відомо, що у англійських автомобілів багато проблем. Так воно і було до того моменту, поки компанія Тата з Індії не стала випускати їх Ленд Ровер і Ягуар. У компанію були зроблені пристойні фінансові вливання, які дуже змінили автомобілі. Сьогодні «проблемні англійці» піднялися в рейтингу за якістю. 
 
 
«Японці» - самі живучі 
 
Вважалося і вважається сьогодні, що «японці» довше служать, ніж європейські машини. Одна незалежна компанія провела дослідження на тему, «як часто ламаються двигуна у автомобілів японських виробників». Результат - японські машини набагато рідше потребують ремонту.
 
Тому, обираючи автомобіль, не купляйте нічого тільки через те, що це модно, тому що не завжди те, до чого ми звикли якісне. 
 
 

Похожие статьи:

СтатьиКондиционеры Самсунг

СтатьиГорода России в одном месте

СтатьиТуры в Египет

СтатьиМузыка - по жизни, для жизни, для тела и души.

СтатьиСоздайте красоту вокруг себя

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1172 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Есть новость? Пишите нам!

Добавить объявление!

Добавить магазин!