Найти на сайте: параметры поиска

Найбільший літак у світі

6 ноября 2017
article4328.jpg

Літаки бувають різними - вантажними, призначеними для пасажирських перевезень або метеоразведки, військовими. Також розрізняються «сталеві птиці» і за розміром - в модельному ряду літаків різних видів можна побачити і маленькі двомісні літачки, і гігантські авіалайнери, здатні за раз перевозити безліч пасажирів. Ось про гігантів авіабудування і буде говорити докладно в даній статье- рейтингу, присвяченій найбільшим авіалайнерам світу.

Десятка літаків-гігантів великий самолетДесятое місце: Ейрбас А300-300. «Повітряний автобус» цієї моделі має приголомшливий показником місткості. На його палубі може розміститися майже 300 осіб пасажирів. Але цей лайнер може бути задіяний не тільки на цивільних авіалініях - при потребі Ейрбас А 300-300 може перетворитися на потужний транспортник.

Дев'яте місце: Боїнг 777-20ER. Цей літак гігант спочатку замислювався як модель авіалайнера для пасажирських перевезень. І цим завданням лайнер справляється на всі 100 - на його палубах з комфортом поміщається більше 250 пасажирів (не рахуючи екіпажу). Модель володіє солідним злітною вагою і відмінним паливним запасом, тому прекрасно підходить для дальніх перельотів.

Восьме місце: Найбільший літак у світі - цей титул майже 37 років належав літаку Боїнг 747. До цього дня, дана модель авіалайнера вважається найбільш зручною для далеких перельотів і пасажирських перевезень. Крім того, Боїнг 747 - це ще й один з найважчих літаків світу і найбільш популярна модель у авіаперевізників. 7 Сьоме місце: Ейрбас А340. Найпотужніший і просто величезний літак, оснащений відразу чотирма моторами. Лайнер випускався спеціально для міжконтинентальних перельотів і тому здатний пролетіти без дозаправок відстань в 15 000 кілометрів. Вражає модель і довжиною корпусу в 76 метрів.

Шосте місце: Боїнг 777-300ER. Цьому лайнеру належить рекорд по дальності перельотів без дозаправки - модель здатна подолати відстань більш ніж в 22 тисячі кілометрів. На палубах лайнера є місця для перевезення 305 пасажирів. П'яте місце: На п'ятому місці топа літак, який не має відношення до цивільної авіації - Lockheed C-5 Galaxy. Дана модель розроблялася для:

Транспортної перекидання важкої військової техніки; Перевезення військ до місць бойових дій. Літак Lockheed C-5 Galaxy - один з найтяжчих літаків світу - його злітна вага перевищує цифру в 348 тонн. Четверте місце: літак Руслан став відомий світові після військових дій в Афганістані. Цей військовий транспортник перевозив і техніку і війська до місць військових операцій. Нині літак-гігант використовується в мирних цілях, хоча і перебуває на озброєнні ВПС Росії - Руслан доставляє вантажі МНС і Червоного Хреста.

Третє місце: Ейрбас А380 - ще один лайнер цивільного призначення. Модель вражає своєю місткістю. За один переліт лайнер здатний перевезти більше 500 чоловік. Незважаючи на свої розміри, Ейрбас А380 - літак економічний, витрата палива на одного пасажира не перевищує 3 літрів.

Друге місце: Чим вражає гігант Hughes H-4 Hercules, так це матеріал його виготовлення. Один з найбільших літаків світу зроблений з дерева! У небі цей лайнер не побачити - він давно став музейним експонатом.

Перше місце: Лідер топа - Ан-225. Ця модель літака - військова. Її призначення - перекидання великовагової техніки.

Більше цікавих новин пропонуе Чергігів Сіті.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Есть новость? Пишите нам!

Добавить объявление!

Добавить магазин!