Найти на сайте: параметры поиска

Як вибрати плуг для мотоблока?

8 апреля 2016
article3648.jpg

В якості допоміжних елементів для мотоблока виступає спеціальне навісне обладнання, яке представлене на ринку сільськогосподарської техніки в великому асортименті. Найбільш поширеним видом навісного обладнання є плуг. Щоб полегшити Вам підбір, розглянемо основні види плугів і їх призначення.

Плуг для мотоблока використовують з метою орання землі, перевертання земляного пласта і внесення добрив, як мінеральних, так і органічних.

У більшості випадків, переорювання землі за допомогою плуга, проводять в осінню пору року, коли здійснюють підготовку землі до посадки рослин в наступному році.

У процесі такої обробки виникають великі грудки, які будуть культивовані перед посадкою культур, наприклад гібриду кукурудзи. Особливо актуально застосування плуга, для тих ділянок, які не оброблялися понад п'ять років.

Найчастіше, плуги для мотоблока виробляють з високоміцної інструментальної сталі. Що забезпечує високу якість інструменту, який здатний витримати високий тиск під час обробки.

Але, потрібно обов'язково враховувати і щільність самого грунту, яку потрібно буде обробляти плугом. Так як навіть при наявності якісного плуга, в разі надмірної щільності землі, є ризик перегріву двигуна мотоблока під час зрушування плугом глибоко засів в пласті землі.

За своєю формою плуг нагадує металевий гребінь, призначений для оранки грунту. У різних моделей плуга, гребені можуть істотно відрізнятися за формою. Але є і загальні правила, незалежно від особливостей конструкції плуга, кожен з них має розширення форми до верху, що власне і дозволяє ефективно висипати землю в сторону.

У процесі підбору плуга для мотоблока, в першу чергу слід звернути свою увагу на наявність можливості регулювання глибини різання і кута нахилу.

Ці функції допоможуть зробити вашу роботу більш ефективною і зручною.

А ще буде дуже добре, якщо плуг матиме розбірну конструкцію. У такому випадку, ви зможете легко від'єднати ніж який затупився і заточити його.

З огляду на всі вищесказані нюанси, ви обов'язково виберете якісний плуг, здатний прослужити вам довгий час.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Есть новость? Пишите нам!

Добавить объявление!

Добавить магазин!